Celorepublikový akční den: Potřebujeme novou revoluci!

nova-revoluce-17-listopadSeveročeská anarchistická federace (SAF) vyzývá všechny své anarchistické přátele k zapojení se do celorepublikového akčního dne k výročí 17.listopadu s hlavním heslem: „Potřebujeme novou revoluci!“

Jak se zapojit? Způsobů je mnoho, záleží na každém z vás. Jednou z možností je stáhnout si, sám vytisknout nebo si napsat o samolepky a plakáty z dílny SAF nebo si vyrobit vlastní. Vylepovat je ve svém okolí. Nebo si vyrobit svůj transparent pomocí plachty či prostěradla a vyvěsit ho v místě svého bydliště. Projít město a odstranit z ulic veškerou fašistickou a xenofobní propagandu!

Udělat pietní akci sám jako jednotlivec nebo s přáteli, sejít se u pomníku připomínající oběti fašismu a diktatury ve své obci! Vzpomenout na památku antifašistů, zapálit svíčky a instalovat ceduli (třeba z kartonu) s výstižným vzkazem. Pokud ti finance a čas dovolují, vyrazit do Prahy na antifašistickou demonstraci „Nacionalismus není řešení“ svolanou Iniciativou ne rasismu. Pošli nám pár fotek vylepených samolepek, plakátů, vyvěšených transparentů, z odstraňování fašistické propagandy či z pietní akce na safed@riseup.net. Zveřejníme na našem Facebooku a webových stránkách, nestyď se pochlubit i tvoje sebemenší aktivita může inspirovat ostatní k další činnosti a přemýšlení. Nasměřovat lidi k hledání anarchistické alternativy.