Proběhlo teplické setkání SAF

14203276_1208269949211087_8627451503622538564_nV pátek 26.srpna proběhlo další z pravidelných setkání členů a členek Severočeské anarchistické federace (SAF). Dorazili zástupci z Teplic, Krupky, Ústí nad Labem a Mostu.

Před začátkem programu jsme si přečetli dopis od vězněného kamaráda Martina Ignačáka. Přítomní členové a členky SAF jako součást solidární podpory věnovali část svých členských příspěvků pro Martina: pošleme mu peníze na nákup jídla, připravujeme také materiální podporu v podobě balíčku (kancelářské papíry, telefonní karty, obálky, poštovní známky).

Řešila se organizace zářijového teplického mobilního kina, na kterém budete moci shlédnout zajímavý film Odpor s antifašistickou tématikou. Součástí bude i komunitní večeře, každý může přinést něco dobrého na zub a rozdělit se s ostatními. Na místě také distribuce s anarchistickými tiskovinami.

Připravujeme novou doménu, jakmile bude můžete se těšit na nové nálepky SAF.

Diskutovalo se také nad plánovanou dlouhodobější kampaní SAF na podporu těch, kterým zaměstnavatelé nezaplatili mzdu, ať už ve zkušební době či na brigádě.